Слово на букву «Г»

У четвер, 17 листопада, депутати Верховної Ради прийняли в першому читанні законопроект про протидію домашньому насильству та постановили вилучити звідти поняття «гендер» та «сексуальна орієнтація». Отже, випадки дискримінації за ознакою сексуальності та гендерної ідентичності вважатимуться в Україні цілком законними. Таким чином, депутати, на їхню думку, плекають українські традиційні цінності та боронять духовність нації. Вдосконалювати проект для другого читання буде, серед інших, Рада церков. KORYDOR відкритий до діалогу й відповідає на типові питання та зауваження, які висловлюють українські депутати під час обговорень подібних законопроектів.

Захід хоче підсунути нам пакет законів, де фігурує содомія. Ми що, для цього робили Трійцю державним святом, щоб сьогодні узаконити гріх?

Депутати! Хворобливому страху перед словами потрібно дати волю. Міфічне мислення вимагає цуратися незнайомих слів із лексикона активістів-грантоїдів, наче шкідливих заклять. Ніхто з вас не впевнений, що саме вони означають, але ви точно знаєте, що в цих поняттях причаїлася небезпека. Пильнуйте! Європейські збоченці-пропагандисти насторожились і чекають, що ви це проковтнете. Мораль опинилася під загрозою. Діяти потрібно негайно. Забороніть ці жахливі слова! Викресліть їх із законів та викиньте з голови. Навіть якщо це вартуватиме ратифікації, як кажуть ліберали, важливої конвенції. Не можна допустити, щоб українське законодавство було заплямоване цією содомітською термінологією. Ваше невігластво – світло в темряві чужинських цінностей для всіх правовірних. Бачите, церква привітно махає вам кадилом? Тримайтеся свого, і нехай ніхто не посміє підсунути вам якийсь гендер.

У Біблії говориться про Адама і Єву. Ніяких третіх варіантів не було! Все це зло прийшло з інтернету.

Заради всього святого (бо як інакше?), розберіться вже нарешті з геями й трансгендерами. Годі цієї пустопорожньої балаканини про порятунок української сім’ї. Радикальність – улюблений стиль виборців, подивіться на Сполучені Штати, якщо не вірите. Задекларуйте довічну відмову визнавати одностатеві шлюби. Забороніть “пропаганду гомосексуалізму”, – а заразом і низки інших підозрілих речей: ліворукості, гаркавості, русявості. Щоб знали! Залучіть агресивно налаштованих молодиків, які б вистежували цих збоченців та присікали будь-які їхні спроби врівняти свої права зі зразковими гетеросексуальними українцями. Змусьте ЛГБТ-спільноту почуватися недогромадянами України. Ага, чекайте, ви вже це робите. Так тримати!

Цей закон готували «громадські організації», що отримують гроші від Заходу. Чому б не залучити до роботи церкву, що завжди стоїть на сторожі духовності?

Радитись із церквою – це дуже добре. Вона – ваш вірний союзник у боротьбі з аморальністю. Адже чи є в чиновників важливіші завдання, ніж дбати про праведність свого народу? Й чи є інституція, яка краще знає, як саме це робити? Тож сміливо ігноруйте ту ремарку в Конституції, де сказано, що Україна – світська держава, й вільно долучайте церкву до обговорення будь-яких питань. Відшкодування ошуканим вкладникам, Євробачення, ремонт доріг, безвізовий режим, держбюджет – на все просіть божого благословення. Особливо просіть на те, що стосується мистецтва, зокрема, кіно. Час уже комітету з питань культури та духовності виправдати свою назву. Чому в робочій групі досі немає священнослужителя? І, до речі, на хвилі різноманітних заборон, що стосуються російських фільмів і літератури, цілком можна почати забороняти й інші, свої небогоугодні книжки. Їх можна видовищно спалювати, приміром, на Майдані Незалежності. Держкомтелерадіо могло б цим зайнятися.

Українська жінка – це Берегиня родинного вогнища. А хто захистить і вбереже її? Європа?!

Українські жінки з нетерпінням чекають на ваш захист, і надзвичайно раді, що ви так палко висловлюєте свою готовність його забезпечити. Тут, звісно, церква також стане вам у нагоді й роз’яснить, як саме їх захищати. Перше, що потрібно зробити – це заборонити аборти. І нехай кожна зґвалтована знайде розраду в тому, що зберегла нове життя. Адже життя – це диво. А славнозвісна свобода вибору – не для жінок, вони просто не розуміють, як нею послуговуватись. Забороніть контрацепцію. Нумо повертатися в ті золоті часи, коли жінки народжували кільканадцятеро дітей для роботи в полі – ми ж, врешті-решт, аграрна країна! Інші українські традиції також варто реконструювати. Наприклад, фізичні покарання. Вас же били в дитинстві – і нічого! Варто  повернути жінок на кухню й строго карати за втрату цноти до шлюбу. Давайте вдамо, що сексу не існує, а те, що відбувається в темряві під ковдрою й у місіонерській позі – виключно для продовження роду. Й принагідно поредагуємо шкільний курс біології, щоб і наші діти ніколи не дізналися, що це таке. Скажімо впевнене «так» сором’язливому мовчанню й рішуче «ні» будь-яким спробам посягнути на нашу споконвічну духовну чистоту!

Україна – колиска духовності. Продажні ліберали готові відмовитися від споконвічних цінностей на догоду Європі, яка вже розвалюється.

Варто раз і назавжди покінчити з надокучливим нав’язуванням нам європейських цінностей. Не за це ми стояли на Майдані. Потрібно ретельно переглянути українські закони й безжально вилучити звідти будь-які згадки про гендерну рівність. Про толерантність теж забудьмо. Все це – вигадки п’ятої колони. Меншини мають знати своє місце. Жінки мають позбутися ілюзій про користь емансипації. Плюралізм думок, демократія та вільна преса заважають нам цілеспрямовано крокувати назад до традиційного суспільства. Нам потрібні свої, українські православні цінності, що беруть початок у Київській Русі, славну традицію яких продовжило козацтво й про які напевне десь згадували Кобзар і Великий Каменяр. Годі бентежити свій розум ідеями свободи, рівності й прогресу! Годі підлабузнюватись до розпусних держав! Подивіться на нас! Ми прагнемо жити в цьому абсурдистському хаосі, тому й обираємо вас знову й знову. Не зважайте на наші дріб’язкові скарги. Ви все робите правильно.

Коментарі